Статті

За автографом улюбленого спортсмена — у “Стадіо-ПАБ”

<P>Днями офіційно відкрили новий зал спорткафе, що на вул. Олеко Дундича. Тепер любителі спортивних змагань зможуть поміститися у залі, щоб спостерігати за чемпіонатами, кубками, фіналами з футболу, баскетболу, спідвею на великому проекторі чи плазмових екранах, смакуючи пиво.
<P>А ще у кафе планують організовувати зустрічі спортсменів та їх прихильників, автографсесії.
<P>Спорткафе “Стадіо-ПАБ ” відкрили більше року тому. Відтоді цей затишний куточок, де можна зустрітися з друзями, припав до душі багатьом. Отож відкриття ще одного більшого залу стало приємним сюрпризом.
<P>— До нас приходить багато людей, і щоразу їх кількість збільшується. Тому логічно було розширити зал, — ділиться власник спорткафе “Стадіо-ПАБ ” Сергій Понурко. — Тепер ми зможемо розмістити до 200 чоловік. Зал оформимо за секторами: один буде прикрашений футбольною атрибутикою, інший — спідвейною, ще один — баскетбольною. Крім цього у новому залі розмістили великий проектор та три плазмових екрани. Відтак кожна компанія зможе вибрати та подивитися спортивні змагання на свій смак.
<P>Сергій Понурко зауважив, що з наступного місяця у спорткафе працюватиме букмекерська контора. Ще одна фішка “Стадіо-ПАБ” — зустрічі відвідувачів зі спортсменами.
<P>— У наших планах — організовувати зустрічі та автографсесії. Уже попередньо розмовляв про це з нашими спідвеїстами, — додав власник закладу.
<P>У меню — салат “Каприз тренера”
<P>У “Стадіо-ПАБ” на вибір кілька видів розливного та пляшкового пива за ціною від 4 гривень до 8,50. Крім цього можна смачно пообідати та повечеряти. Обідній комплекс (салат, перша та друга страви) обійдеться від 15 до 18 гривень 80 копійок. А ще у меню є фірмова страва — печеня з картоплі та свинини “Стадіо”, її ціна — 15,60 грн. Крім цього можна поласувати салатами та закусками з назвами на улюблену спортивну тематику, скажімо, закуска “Динамо”, салати “Спортивний”, “Каприз тренера”, “Думки футболіста”. До речі, у спорткафе діє система знижок для постійних клієнтів.
<P>Рівнян запрошують у “великий спорт”
<P>Магазин спортивного одягу та взуття “MEGASPORT” відкрився минулої середи у Рівному на вулиці Соборній, 63. У ньому представлений широкий асортимент товарів для спорту та активного відпочинку від відомих світових брендів, таких як Nike, Reebok, Adidas, Puma, Columbia.
<P>— У мережі магазинів “MEGASPORT” можете знайти одяг та взуття високої якості для різних видів спорту, а також модні колекції провідних світових спортивних брендів. А представлення різних марок забезпечує комфортність та зручність вибору необхідних речей на одній території, — розповів управляючий магазином “MEGASPORT” у Рівному Дмитро Кокіль. — Сьогоднішні споживачі — добре проінформовані та чудово розбираються у багатьох речах. Тому у нас вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу обслуговуючого персоналу, теплий прийом та якісний товар. Для постійних покупців діє дисконтна програма. За словами Дмитра Кокіля, сьогодні малтібрендова мережа “MEGASPORT” нараховує 57 магазинів на території всієї України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса