Новини

За хабар на Рівненщині судитимуть слідчого поліції

Слідчими прокуратури Рівненської області спільно із процесуальними керівниками завершено досудове розслідування за фактом одержання поліцейським одного із районних відділень ГУ Національної поліції в Рівненській області неправомірної вигоди, пише РадіоТрек.

– Слідчого поліції було викрито 31 березня 2016 року працівниками прокуратури та СБУ під час одержання 2 тис грн неправомірної вигоди, – розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. – За вказані кошти поліцейський обіцяв не притягати громадянина до кримінальної відповідальності за фактом крадіжки.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Стосовно останнього судом застосовано запобіжний захід – застава та винесено ухвалу про відсторонення від займаної посади. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано 31.05.2016 до суду для розгляду. За вчинення вказаного злочину обвинуваченому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури Рівненської області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса