Статті

За невдале керівництво ЖКП — звільнення

<P>Нині триває аудиторська перевірка житлово-комунальних підприємств Рівного. Керівників ЖКП, що за її результатами працювали найгірше, звільнять.
<P>Про це йшлося на позачерговому пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради.
<P>Депутати вкотре обговорювали проблеми житлово-комунального господарства міста. Одні радили заслухати доповіді керівників ЖКП, інші пропонувати преміювати найкращих з них.
<P>— Керівники ЖЕКів постійно нам звітують, уже відбулася не одна нарада та перевірка КРУ, — доповів перший заступник міського голови Олексій Хмилецький. — Зараз проходить аудиторська перевірка. Після неї проведемо ґрунтовний аналіз їх роботи і говоритимемо про якісь конкретні дії.
<P>— Після цього у ЖКП гарантовано будуть кадрові зміни, — пообіцяв присутнім у залі секретар Рівненської міськради Юрій Торгун.
<P>Голова комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міськради Сергій Паладійчук розповів, що поки що найкращою роботою відзначилися ЖКП “Західне”, та ПП “ВВ”. А от найгірше працювали ЖКП “Галицьке”, “Промислове” та “Паркове”.
<P>— Це лише попередня інформація, — наголосив Сергій Паладійчук. — Рейтинг складений на основі офіційної звітності керівників підприємств та аналізу роботи ЖКП, який проводився у жовтні-листопаді. Основними його критеріями були три показники: рівень заборгованості підприємств перед Пенсійним фондом, заборгованість щодо виплат податку на додану вартість та рівень проплат населення за комунальні послуги.
<P>Депутат Рівнеради Василь Гурин пояснив, що плачевна ситуація з житлово-комунальним господарством склалася не лише у Рівному, а й в цілому в Україні. За його словами, для реконструкції та заміни тепло- та водопостачальних мереж у країні потрібно до ста мільярдів доларів. Наполягав депутат і на тому, що для покращання ситуації в ЖКГ потрібно більше залучати молодих спеціалістів — випускників очолюваного ним закладу — НУВГП.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса