Новини

За останній тиждень у Рівному зменшився показник захворюваності на грип та ГРЗ

<P><FONT color=#000000>“</FONT> Упродовж останнього тижня зменшився показник захворюваності на грип та гострі распіраторні захворювання у Рівному, що становив 336,1 випадок на 100 тис. населення при епідемічному рівні 900 випадків – повідомив начальник управління охорони здоров’я міськвиконкому Михайло Стичишин.
<P> Як повідомив Михайло Стичишин, частка дітей у загальній кількості хворих становить 20%. Однак, така низька захворюваність серед дітей пов’язана зі шкільними канікулами й показник може вирости у лютому, коли діти підуть на заняття, до того ж у Рівному пік захворюваності на грип та ГРЗ припадає саме на початок – середину лютого. Запобігти епідемії можна за умови, якщо кожен третій мешканець Рівного буде вакцинований, а упродовж останнього тижня у місті вакциновано 3,5 тис. осіб.
<P> Щодо пташиного грипу, Михайло Стичишин повідомив, що нині це захворювання є ветеринарною проблемою, а не медичною й Україні воно не загрожує. Лише у випадку мутації пташиний грип передаватиметься від людини до людини. Щорічно від звичайного грипу у світі помирають сотні людей, а від пташиного до сотні.
<P> Також Михайло Стичишин попросив виділити медичним установам додаткові автомобілі з водіями, щоб лікарі мали можливість відвідувати хворих вдома. При цьому начальник управління зауважив, що не просить кошти на боротьбу з епідемією й на пальне для додаткових автомобілів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса