Новини

За три роки рівнянам не буде куди викидати сміття

<P><FONT color=#000000>Через три роки полігон для зберігання твердих побутових відходів буде переповнений й не буде куди вивозити сміття з Рівного. Про це повідомив міський голова Віктор Чайка на засіданні Рівненського міськвиконкому.</FONT>
<P> Для будівництва нового сміттєзвалища необхідно ділянка площею <?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />50 га. За словами заступника міського голови Сергія Васильчука, розглядалися також можливості будівництва підприємства з переробки відходів, однак на це необхідні великі кошти. Певні пропозиції вже надходили, однак місто поки немає змоги будувати таке підприємство. Фактична можливість міського бюджету складає 500 – 600 тис. грн., 290 тис. грн. можна отримати з природоохоронного фонду а також залучити кошти підприємств, які продукують відходи. Однак, сьогодні таке фінансування недостатнє.
<P> Віктор Чайка дав доручення двом заступникам міського голови Сергію Васильчуку, Олександру Кравчуку та начальнику міського управління житлово-комунального господарства Юрію Собчуку розібратися зі зливом відходів з септиків приватних будинків та можливістю будівництва зливової станції, запланована вартість якої становить 18 тис. грн.
<P> Також міський голова повідомив, що при вирішенні екологічних проблем, необхідно в першу чергу розчистити 9 км. річки Устя та шлюз на озері Басів Кут.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса