Статті

За забутий лікарем у яснах тампон… догана

<P>Рік тому в обласному відділенні щелепно-лицьової хірургії Рівненської центральної міської лікарні Валентині Завгородній провели операцію з видалення кісти. З того часу жінка перебуває на лікуванні та живе з постійним болем.
<P>В номерах №587 від 8 Листопада 2007 та №583 від 1 Листопада 2007 “ГАЗЕТА” розповідала про жінку з Дубровиччини Валентину Завгородню.
<P>Головний лікар Рівненської центральної міської лікарні Євген Кучерук каже, що з часу звернення Валентини Завгородньої до нього у лікарні провели службове розслідування.
<P>— Питання з цією пацієнткою вирішили. Лікар, який провів операцію, Руслан Тильний та завідувач обласного відділення щелепно-лицьової хірургії Володимир Слободеняк отримали по догані, — розповів Євген Кучерук. — Ми зв’язувалися із львівськими колегами, виясняли, яка там апаратура. Вона гірша, ніж у нашій лікарні. Та й операції там ніякої не треба.
<P>Сама ж Валентина Завгородня бідкається, що поїхати на операцію зможе лише у наступному році.
<P>— У Львівському військовому госпіталі інвалідів війни оперуватимуть уже після новорічних свят. Вони не працюватимуть з 25 грудня, — каже Валентина Завгородня. — Після операції потрібно під наглядом ще у лікарні лежати три тижні. Дочекаюся вже якось січня, перемучуся, але до свят боюся на операцію лягати. У мене останнім часом губа почала пекти, не знаю чого.
<P>У кінці листопада пані Валентина проходила дообстеження в Українському державному науково-дослідному інституті реабілітації інвалідів, що у Вінниці. Їй рекомендували інвалідність, але остаточно підтвердять через два-три тижні.
<P>— Після того, як я направила звернення листом на ім’я головного лікаря Рівненської центральної міської лікарні, за кілька днів мене запросили знову зустрітися, — продовжує розповідати. — Моє прохання про відшкодування збитків задовольнили частково. Ці гроші вже розійшлися: частину вкрали у Рівному — гаманець поцупили разом із телефоном в тролейбусі. Частину витратила на дообстеження, борги віддали. На операцію вже немає з чим їхати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса