Новини

Заборгованість за спожитий газ на Рівненщині становить більше 70 млн. грн.

<P> Заборгованість за спожитий газ на Рівненщині складає більше 70 мільйонів гривень, у тому числі за 2005 рік – більше 7 мільйонів гривень.
<P> Про це йшлося у зверненні голови РОДА Василя Червонія до мешканців Рівненської області з приводу розрахунків за послуги теплопостачання.
<P> Голова РОДА Василь Червоній звернувся до мешканців Рівненщини, зазначивши, що такий значний борг, зумовлений як незадовільними розрахунками споживачів, так і стримуванням перегляду тарифів попередньою владою, може призвести до повної зупинки котелень. А це не лише відсутність в оселях тепла, але й води – через імовірні аварії в мережах. Наразі комунальні підприємства області працюють у надзвичайно жорстких умовах, адже відповідно до вимог, поставлених постачальниками енергоносіїв, зобов`язані повністю розрахуватися за використані енергоносії, незалежно від того, чи отримали вони плату за надані послуги від споживачів.
<P> Василь Червоній звернувся з проханням до кожного мешканця області усвідомити той факт, що за все потрібно платити і з розумінням та відповідальністю поставитись до питання розрахунків за отримані послуги теплопостачання. Бо, окрім усього, це ще й зарплати працівників КТП «Комуненергія», без яких вони, а, отже, їхні родини, діти можуть залишитись на Різдвяні свята.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса