Новини

Загиблий 7 червня учень Карпилівської школи був врівноваженим хлопцем. Так характеризують його педагоги.

<P>Як повідомив ЗІКу директор Карпилівської школи, що на Рівненщині Андрій Столярень, загиблий дев`ятикласник Роман Яремчук завжди був врівноваженим учнем. Зривів у його поведінці ніколи не спостерігалося. За його словами те, що учень повісився не здавши екзамену, шокувало педагогів.
<P>Як розповів Андрій Столярень, Роман Яремчик завжди адекватно реагував на критику. Нічого дивного в його поведінці за останні дні, за словами слідчого рівненської районної прокуратури Сергія Суржука, правоохоронці не виявили.
<P><STRONG>Довідка ЗІКу.</STRONG>
<P><I> Трагедія сталася 7 червня у селі Карпилівка Рівненського району. Школяр місцевої школи 1991 року народження Роман Яремчук після отриманої двійки за іспит з української мови наклав на себе руки. Як повідомили в ЦЗГ УМВС України в Рівненській області, попередньо слідством встановлено, що хлопець, прийшовши додому, перебував у пригнобленому стані. Скориставшись відсутністю матері, яка після отримання звістки про провал екзамену вийшла попрацювати на город, він взяв мотузку та повісився у садку поблизу хати.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса