Новини

Захоплення гральними автоматами може призвести до підвищення рівня злочинності.

<P>Відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх та забезпечення соціально-правового захисту дітей, повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>Під час засідання заступник міського голови Рівного Світлана Богатирчук-Кривко наголосила на необхідності більш глибокого аналізу злочинності та правопорушень серед неповнолітніх. Водночас було відзначено роль міліції у забезпеченні правопорядку у місті, попередженні та профілактиці злочинів серед молоді. Гарно, на її думку, спрацювали рівненські правоохоронці під час відзначення Дня молоді.
<P>Хорошими є результати акції «Співучасть у долі дитини», яка вже декілька років поспіль проводиться у школах міста у вигляді благодійних заходів. Зібрані кошти скеровуються на допомогу обділеним дітям. Цього року такий подарунок отримав садочок № 56. Однак, на думку членів координаційної ради, необхідно шукати і додаткові шляхи допомоги дітям.
<P>Попередню згоду на виділення коштів для повного чи часткового фінансування навчання дітей-сиріт у вищих навчальних закладах дали і окремі представники бізнесу.
<P>Серед питань, що були додатково розглянуті і потребують великої уваги громадськості та влади міста – робота поодиноких гральних автоматів. Захоплення цією розвагою дітей є потенційним джерелом підвищення рівня злочинності у молодіжному середовищі.
<P>За словами начальника міського відділу внутрішніх справ Ю. Гасана до нього надходить багато звернень щодо особливостей реалізації у Закону України про заборону тютюнопаління у громадських місцях. Під час обговорення питання члени координаційної ради погодилися, що необхідно і надалі з цього приводу проводити широку роз`яснювальну роботу серед громадськості міста, організувати виступи представників відповідних структур у ЗМІ. У разі виникнення якихось труднощів чи неоднозначностей щодо впровадження Закону, доцільно подумати про затвердження міською радою додаткового регуляторного акту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса