Коментарі

Залізничні квитки можуть суттєво подорожчати вже з 1 червня

<P>Життя дорожчає, скаржаться люди. Не встигли оговтатися від підвищення тарифів на газ та електроенергію, як раптом ще одна несподіванка. Укрзалізниця хоче підняти тарифи на свої послуги. Із 1 червня квитки можуть подорожчати наполовину. Залізничники запевняють, що вони вже давно працюють збитково й не окупають собівартості, до того ж техніка зносилась і вимагає оновлення.
<P>Начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Ярослав Коник стверджує:
<BR>— Залізниця — це величезна галузь, і її потрібно підтримувати в належному стані. Треба постійно підтримувати вокзали, транспорт, який вже десятиліттями працює. Тому й виникло питання подорожчання квитків, адже в їх суму входить і заробітна плата представників галузі, і технічний стан потягів, і амортизація.
<P>Так, дизельні потяги, запевняє Ярослав Коник, вже давно своє відпрацювали, і їх би мали списати. Втім, їх постійно оновлюють, адже для придбання нового необхідно 25 мільйонів гривень. Таких грошей Укрзалізниця не має. Якщо ж тарифи не підняти, побоюються залізничники, то за два-три роки щось оновлювати буде пізно. А ціни на квитки, кажуть працівники, не такі вже й високі. І ті, хто надає перевагу саме цьому виду транспорту, йому не зрадять.
<P>Так, ціна з Рівного до Києва зросте з 26,48 грн у купейному вагоні до 37,23 грн. Тим же, хто поїде улітку до Сімферополя, доведеться заплатити кругленьку суму. Замість 66,42 грн за одне місце у купейному вагоні — аж 97,13 грн. Самі ж рівняни ставляться до таких змін неоднозначно. Одні вважають, що жодне подорожчання у курортний період не зменшить кількості бажаючих скористатися послугами Укрзалізниці. Інші ж кажуть: якщо ціна на потяг для них буде зовсім неприйнятна, їздитимуть маршрутками. Ціни ж на приміські сполучення також зростуть. Щоправда, лише на 10 відсотків. Самі ж залізничники сподіваються: населення з розумінням поставиться до таких змін і надалі користуватимуться послугами Укразалізниці.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса