Новини

Залишок невідшкодованих сум ПДВ на Рівненщині становить 29,9 млн грн

<P>«Залишок невідшкодованих сум податку на додану вартість у Рівненській області становить 29,9 млн грн», – повідомив 21 листопада під час засідання комісії з ліквідації боргів з ПДВ у Рівненській ОДА начальник ДПА в області Віктор Башук. З його слів, нині проводиться робота щодо підтвердження законності відшкодування задекларованих сум. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Як розповів головний податківець краю, вже підтверджено до відшкодування та включено в реєстр 1 млн 67 тис. грн. Не підтверджено до відшкодування – 4,4 млн грн.
<P>Як зазначалося на засіданні комісії, менеджерів та власників підприємств, які мають право на відшкодування ПДВ, не влаштовують саме терміни проведення таких перевірок. Голова ОДА Віктор Матчук закликав податківців прискорити їх та вирішити це питання до 1 січня. «Ми розраховуємо на взаємність та людське ставлення до тих, хто заслуговує на відшкодування ПДВ», – зазначив Віктор Матчук. На його думку, скоротити терміни перевірок з 60, як того вимагає законодавство, до 15 днів допомогло б створення постійнодіючих супровідних постів. Податківці тоді б не втрачали часу на перевірку постійних та надійних контрагентів підприємств. Робили б це вибірково.
<P>Як зазначив Віктор Башук, перші кроки в цьому напрямку вже робляться – кільком десяткам експортерів, сумлінність сплати податків якими не викликає сумнівів, податківці направили пропозиції щодо спрощення процедури перевірок.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса