Новини

Залишив сиротами чотирьох дітей через оковиту й недопалок

<P>Вкотре смертельно небезпечний тандем сигарети та алкоголю призвів до жахливої трагедії. Цього разу лихо сталося в селі Перевередів Млинівського району.
<P>Місцевий житель, 37-річний Василь, мешкав у власному будинку разом із жінкою та чотирма дітьми. Батьки тривалий час уже не працювали, і щоб якось прогодувати сім’ю, чоловік допомагав односельцям по господарству. Здебільшого люди розраховувалися з Василем “могоричем”.
<P>Того ранку Василь знову хильнув оковитої. Не маючи більше змоги терпіти нетверезого чоловіка, жінка нагнала його з хати. Тоді чоловік вирушив до своєї 85-річної бабусі Люби, яка жила поруч. Він часто навідувався до старенької, допомогав їй по господарству, ажде вона проживала одна і не могла самостійно пересуватися по хаті.
<P>Увімкнувши телевізор, Василь вмостився на ліжку та закурив. Невдовзі значна доза алкоголю дала про себе знати і чоловік заснув. Від недопалка, що випав з рук, загорілося ліжко. Згодом сусіди побачили, що з вікон будинку баби Люби виходить дим. Люди кинулися до палаючої оселі, перед цим зателефонувавши в райцентр до пожежників. Однак через сильний дим жоден з селян не наважився зайти у будинок. За декілька хвилин на місце пожежі прибули млинівські вогнеборці. Загасивши полум’я, рятувальники виявили в будинку на згорівшому ліжку обвуглений труп онука господині. Поруч на сусідньому ліжку лежало тіло бабусі. На жаль, жінка була вже мертва. Старенька отруїлася продуктами згоряння.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса