Коментарі

Замість дискотек – сучасний концертний зал.

<P>Рівняни, які проходять вул.Соборною біля парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка, звертають увагу на розібрані сходи парадного входу міського будинку культури й величезну купу каміння.
<BR>Якось непомітно зникли вивіски “Зодіак”, “Нірвана”, “Манхеттен”. Ми поцікавились, чи проводитимуться у МБК нічні дискотеки і які зміни чекають заклад культури найближчим часом.
<P> — Приміщення міського будинку культури (МБК) старе і кілька десятиліть не ремонтувалося, а сходи взагалі спорудили без проектування. Тепер на їх місці з’являться сучасні, — повідомив начальник управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Андрій Ткачук. За його словами, реконструкція відбуватиметься поетапно, а ремонт деяких приміщень уже завершився, зокрема хореографічного залу, який тепер відповідає всім нормам. Саме тут відшліфовують свою майстерність заслужені танцювальні колектив “Полісянка” та “Полісяночка”. Це дуже важливо, адже у МБК займається більше 370 дітей та 14 колективів. А дискотек там не буде, принаймні після 22-ї години, бо такі заходи тільки зношують приміщення, заявив пан Ткачук.
<P>— У місті сьогодні працює приблизно триста барів та кафе, а закладів культури не вистачає. Однак тепер, окрім “Текстильника” та “Хіміка”, культурно відпочити можна буде й у міському будинку культури, до недавнього часу стан якого бажав кращого, — стверджує директор Рівненського міського будинку культури Борис Шафета.
<P>— Плануємо відкрити один з найбільших вишуканих концертних залів міста. Виставкові зали із найкращим в області обладнанням розмістяться на першому та другому поверхах. Там проводитимуться презентації моделей одягу, творів мистецтва різних майстрів та фотовиставки. Нещодавно відкрилася фотостудія “Простір”, якою керує Олександр Харват. А вже наступного року тут відбуватимуться концерти, буде демонструватися за доступними цінами кіно.
<P>— Капітальний ремонт у міському будинку культури розпочався торік. Наразі триває ремонт фойє двох поверхів та туалетів, розповідає заступник директора міського будинку культури м.Рівного Павло Деркач. Він переконаний, що в оновленому МБК орендарів не буде, а приміщення залишатиметься на балансі міста, адже закон охороняє такі об’єкти від приватизації та продажу. Заклад культури і тепер працює. Тут проводяться звітні концерти, останній відбувся на День матері за участю Народного зразкового хореографічного колективу сучасного танцю “Етика”.
<P>— Цей проект контролюється міським головою Віктором Чайкою. А перший етап ремонту (фойє, виставкові зали, туалети) здамо вже до Дня незалежності України. Наступним етапом стане ремонт зали другого поверху, який плануємо розпочати після святкування п’ятдесятої річниці нашого будинку культури, що співпадає зі святкуванням Дня міста 14 жовтня, — додав директор МБК. Ірина БУДНЯКОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса