Новини

Замість ігрового залу “Торнадо” – книгарня?

<P>Власники чотирьох розважальних закладів Рівного отримали попередження на засіданні координаційної ради з питань профілактики злочинності. Здебільшого, причиною цього стали непоодинокі випадки крадіжок мобільних телефонів і факти нанесення тілесних ушкоджень, зафіксовані в цих закладах.
<P>Зі слів заступника міського голови Рівного з гуманітарних питань Світлани БОГАТИРЧУК-КРИВКО, до координаційної ради звернулися працівники міліції з проханням обмежити режим роботи п’яти розважальних закладів: диско-бару “Октант”, кафе-бару “Європа”, ресторану “Торнадо” та двох ігрових залів.
<P>— Міське управління міліції вважає, що діяльність цих закладів у нічний час значно погіршує оперативну обстановку у місті, — звернулася до директорів вищевказаних закладів пані Світлана. На що ті, хоч і запевняли, що належним чином слідкують за порядком у кафе та ресторанах, таки пообіцяли посилити охорону.
<P>— “Торнадо” не раз потрапляло у поле зору міської влади, — звернулася Богатирчук-Кривко до Олександра БАБАТА, власника цього розважального закладу. — І хоч виникало багато непорозумінь, ми бачимо усі намагання адміністрації закладу та позитивні зрушення у його роботі. Візьмемо ту ж співпрацю зі школою №12, де ви зробили спортивну доріжку, та комерційним технікумом. Зважаючи на це, нам прикро викликати вас сюди через порушення. Також неприємно, що ви здали орендарям частину закладу для облаштування залу гральних автоматів. Краще облаштували б там книгарню чи магазин канцтоварів.
<P>— Угода оренди укладена на три роки, — пояснив пан Бабат. — Думаю, коли шукатимемо нових орендарів, так і зробимо.
<P>— Вам не потрібно чекати три роки, — звернувся до власника закладу голова представництва держкомпідприємництва України в Рівненській області Микола ТАРАСЮК. — За ліцензійними умовами гральний заклад має ділитися щонайменше на два зали: ігровий та службове приміщення. Якщо ви здавали їм в оренду один зал, то вони або порушують умови ліцензування, або зробили реконструкцію без вашого відома. І те, й інше дає вам право розірвати угоду. Тоді ви зможете не відкладати відкриття книгарні на кілька років.
<P>Директор “Торнадо” пообіцяв обов’язково поцікавитися цим у орендарів.
<P>Члени координаційної ради жодному закладу режим робити так і не обмежили, проте чотири з п’яти — отримали попередження, а їхні керівники дали письмові зобов’язання усунути недоліки роботи закладів. А от долю ігрового залу на вулиці Київській, 40в, що в приміщенні автовокзалу, члени ради вирішуватимуть пізніше.
<P>— Маємо подання від головного санітарного лікаря Рівного Євгена Давидовського та прохання припинити діяльність закладу, — повідомила заступник міського голови. У той час керівництво закладу переконувало, що про більшість порушень чує вперше.
<P>— Оскільки на засіданні немає представників СЕС, це питання розглядатимемо наступного разу, — підсумувала Богатирчук-Кривко.
<P>n з перших вуст
<P>Олександр БАБАТ,
<P>власник розважального закладу “Торнадо”:
<P>— Загалом, я задоволений, що представники координаційної ради поставились до мене з розумінням. Дійсно, у “Торнадо” збиткові літні площадки переобладнали під торгові площі та здали їх в оренду підприємствам “Лівадія” і “Купідон”. Ці фірми мають всі відповідні ліцензії та дозволи, ми уклали з ними договори, де прописані навіть штрафні санкції у разі дострокового розірвання договору. Тому, врахувавши зауваження координаційної ради, ми прийняли рішення, що після закінчення дії договорів підшукаємо інших орендарів, з урахуванням сусідства з навчальним закладом. До речі, ми тісно співпрацюємо з 12-тою школою, а вже з вересня цього року має стартувати проект шефства над навчальним закладом.
<P>Марина ПОПОВА

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса