Статті

Заплатіть за тепло!

<P>Значна заборгованість споживачів за отримані послуги теплопостачання — понад 22 мільйони гривень — поставила теплопостачальні підприємства міста в скрутне становище.
<P>Щоб вчасно подати тепло до помешкань рівнян, вони змушені були взяти кредит у сумі 7 мільйонів гривень під гарантії міської ради для погашення боргу перед ДК НАК «Нафтогаз України», адже головною умовою отримання лімітів газу є 100-відсоткова оплата за нього.
<P>На жаль, це не вирішує проблему в цілому, і вже на початку листопада необхідно буде сплачувати за спожитий у попередньому місяці газ. Ми всі повинні усвідомити, що тепло — це продукт, і за нього треба платити, як за хліб у магазині. Прикро, що попри постійні застереження, влада міста змушена щороку перед опалювальним періодом повертатися до цього питання. Звертаємося до вашої свідомості, відповідальності й розуміння важливості цієї проблеми та переконливо просимо розрахуватися за спожите тепло і надалі систематично оплачувати надані послуги, бо від кожного з нас залежить, чи буде тепло у наших домівках.
<P>Сьогодні важливо зрозуміти, що безкоштовно «нас гріти» ніхто не буде і що перед нами стоїть реальна загроза взимку залишитися в холодних домівках.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса