Новини

Зарплатню працівникам навмисне не виплачували.

<P>З початку цього року оперативники Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України виявили 678 злочинів, пов‘язаних з невиплатою зарплати, та порушили кримінальні справи.
<P>Це на 5,2 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року (торік таких злочинів було викрито 643), повідомили у Департаменті ДСБЕЗ МВС України. До вчинення цих злочинів причетні 497 службових осіб. 492 таким особам пред’явлено звинувачення у навмисній невиплаті зарплати. Кримінальні справи по 524 злочинах цієї категорії уже розслідувано та направлено на розгляд суду. Це результат скоординованої роботи МВС і органів прокуратури, до підслідності якої відноситься цей склад злочину.
<P>Найбільше злочинів, пов‘язаних з невиплатою зарплати, викрито у Дніпропетровській, Львівській (по 69), Одеській (47), Запорізькій (37), Хмельницькій (30), Івано-Франківській (28), Кіровоградській та Рівненській (по 24) областях. Всього з початку цього року перевірено 4152 підприємства, де була заборгованість з виплати зарплати. За їх результатами складено і передано до судів 3824 адміністративних матеріалів, по 63,3 відсотка з яких судами вже винесені рішення.
<P>Сума накладених судами на керівників-порушників штрафів перевищила 754. тис грн.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса