Новини

Заступник генпрокурора Микола Голомша розповів, як його труїли ртуттю

<P>Стан здоров’я заступника генерального прокурора України, колишнього прокурора Рівненської області Миколи Голомши, якого намагалися отруїти ртуттю, нині нормалізувався. В інтерв’ю газеті <a href=”http://uamedia.visti.net/um” target=”_blank” class=”url”>«Україна молода»</a> він розповів, що більшість аналізів — у нормі. Тому він продовжує виконувати службові обов’язки та працює в кабінеті свого старшого помічника.
<P>«Нині мій стан здоров’я нормалізувався, серце та печінка в нормі, більшість аналізів — теж. Вживаю рекомендовані лікарями препарати й продовжую працювати», — сказав Микола Голомша.
<P>Наразі в його кабінеті проводять ремонт, а слідчі ГПУ почали оперативно-слідчі заходи — встановлюють і допитують людей, які мали доступ у кабінет заступника генпрокурора.
<P>«Останні три місяці я ледь не вмирав у своєму кабінеті, були моменти, коли відчував, що втрачаю свідомість, і це бачили мої колеги. Відчував сильне запаморочення, болі, почала підводити пам’ять, тиснули серце та печінка. І це при тому, що я займаюся спортом, регулярно ходжу в басейн», — розповів Голомша.
<P>«Спочатку думав, що це протяги, нарікав на остеохондроз. Але що дивно: відчиню вікно — й одразу ставало легше дихати. При цьому і я і мій старший помічник відчували металевий присмак у роті, була наелектризована голова…», — додав він.
<P>За словами заступника генпрокурора, усе з’ясувалося 12 грудня, коли він поїхав на семінар слідчих у Яремче.
<BR>Перед відрядженням Голомша звернувся з проханням перевірити його кімнату на наявність якихось випарів.
<P>Обстеживши кабінет Голомші, співробітники санепідемстанції виявили в повітрі присутність випарів ртуті, що перевищували гранично допустимі концентрації, після чого у приміщенні провели демеркуризацію.
<P>«Перевищення концентрації випарів ртуті при вході до кабінету ліворуч було втричі, а за робочим столом — аж у чотири рази!», — зазначив Голомша.
<BR>Також, за його словами, виявили формальдегіди з подвійним перевищенням норми, але їх у цьому кабінеті виявляли й раніше.
<P>«Що цікаво, фахівці горошинок ртуті так і не знайшли, хоча навіть підлогу зірвали. Кулуарно кажуть про рідкісний випадок: ртуть, розпилену в повітрі. Хто за цим стоїть, думаю, слідство розбереться», — сказав Голомша.
<P>Генпрокуратура порушила кримінальну справу в зв’язку з виявленням парів ртуті у службовому кабінеті Миколи Голомші, передає <a href=”http://www.pravda.com.ua” target=”_blank” class=”url”>«Українська правда»</a>.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса