Новини

ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго”: Ріст тарифів на електроенергію для населення — об’єктивна реальність

<P>Для подорожчання електроенергії населенню існують економічні підстави. Про це заявив комерційний директор ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” Вадим Кухтій. За його словами, ріст тарифів на електроенергію для населення — об’єктивна реальність, бо вартість електроенергії значно зросла, а розцінки НКРЕ не переглядала з 1999 року.
<P>Вчора Національна комісія регулювання електроенергетики прийняла рішення підвищити з 1 травня на 25% тарифи на електроенергію для населення и населених пунктів. Таким чином, ціна електроенергії для міського населення збільшиться з 15,6 до 19,5 копійок за 1 кВт/год. з ПДВ, а для жителів сільської місцевості — з 14,4 до 18 копійок за 1 кВт/год з ПДВ.
<P>Для населення, яке проживає у домах з електроплитами і електричними опалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) тариф підвищений з 12 до 15 копійок за 1 кВт/год. Що стосується населених пунктів, то для них тариф підвищується з 15,1 до 18,9 копійок за 1 кВтгод. Для населених пунктів у сільській місцевості — с 13,9 до 17,4 копійки за 1кВт/год і для населених пунктів з будинками, які обладнані електроплитами — з 11,5 до 14,4 копійки за 1 кВт/год. з ПДВ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса