Новини

ЗАТ “Фабрика “Рівненчанка” з центру Рівного збираються перенести давно

<P>Питання про перенесення ЗАТ «Фабрика «Рівненчанка» з центру Рівного стоїть вже не перший рік. Як розповів в інтерв’ю тижневику <a href=”http://www.ogo.rv.ua” target=”_blank” class=”url”>«ОГО»</a> колишній голова правління товариства Віктор Доманський, ще в 1989 році розпочалося будівництво приміщення для фабрики там, де нині розташоване ДП «Бурштин України».
<P>«Об’єкт був готовий на 79%, але виникли проблеми з фінансуванням, і розпорядженням Кабміну приміщення передали для бурштинової фабрики. Нам багато обіцяли, що компенсують витрати, але це так і залишилося на словах. У приміщенні, де нині працює іграшкова фабрика, майже нічого не зроблено, бо всі кошти спрямовували на будівництво на вулиці Київській», — сказав Віктор Доманський. Нині йде пошук місця, де можна розмістити виробництво іграшкової фабрики. За словами Віктора Доманського, керівництво підприємства переглянуло кілька об’єктів, але на заваді переїзду підприємства стала висока ціна.
<P>«Без інвестицій нам не потягнути нове приміщення, — зауважив Віктор Доманський. — Хоча все залежить від основних акціонерів, які мають вирішити — переносити фабрику чи ні».
<P>До речі, понад 70% акцій ЗАТ «Фабрика «Рівненчанка» належать газовику Ігорю Іванкову та його партнеру — колишньому директору КТП «Комуненергія», а нині заступнику голови правління ВАТ «Укртранснафта» Володимиру Зленку. Що вони планують побудувати на місці іграшкової фабрики — пише тижневик <a href=”http://www.ogo.rv.ua” target=”_blank” class=”url”>«ОГО»</a> за 2 серпня. Електронна версія статті за посиланням http://www.ogo.ua/archive/2007–08–02/ogo/22666.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса