Новини

Завтра розпочнеться відзначення 355-річчя битви під Берестечком.

<P>23-25 червня на території державного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» (село Пляшева Радивилівський району Рівненської області) відбудеться вшанування козаків і селян, які загинули в битві під Берестечком у 1651 році. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Згідно з програмою заходу, з 20 до 25 червня триватиме Перший обласний дитячий фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине».
<P>23 червня о 10.00-12.30 відбудеться заупокійна божественна літургія в Свято-Георгіївському храмі та панахида під відкритим небом на території державного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви». А о 12.30-13.00 – панахида біля пам`ятного хреста близьким соратникам Б.Хмельницького митрополита Корінфського Йоасафа та диякона Павла у селі Острів Радивилівського району.
<P>О 13.00 заплановане покладання квітів, вшанування полеглих козаків і селян у битві під Берестечком учасниками Першого обласного дитячого фестивалю патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре, не загине».
<P>24 червня о 10.00-13.00 відбудеться науково-практична конференція «Берестецька битва в історії України» (будинок культури в селі Острів Радивилівського району).
<P>25 червня о 10.00 розпочнеться богослужіння в Свято-Георгіївському храмі в селі Пляшева.
<P>Цього ж дня о 12.30-12.45 запланований пролог урочистостей з відзначення 355-річчя битви під Берестечком на встановленій сцені. Його учасниками стануть: читці, бандуристи та учасники літературно-музичної композиції «Я іду до тебе, Берестечко» Радивилівського районного будинку культури. Далі відбуватиметься офіційна частина урочистостей.
<P>З 12.55 до 13.05 триватиме урочиста хода для покладання квітів до пам`ятника українським козакам та селянам, які в 1651 році героїчно загинули в битві під Берестечком за волю українського народу.
<P>О 13.10 розпочнеться концерт-реквієм.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса