Новини

Завтра відбудеться засідання бюджетної комісії

9 червня 2016 року, у четвер, о 14:30 год. в 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук).

Про це повідомили на офіційному сайті Рівненської міської ради.

Порядок денний засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 1. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу виконавчого комітету Рівненської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України». (Р. Ширко)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження енергозбереження у трьох школах та системи енергоменеджменту в бюджетних установах м. Рівне»». (Р. Ширко)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Вербовій, 2 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вербова-2». (Я. Сахнюк)
 4. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на майдані Незалежності, 1 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Майдан Незалежності,1», який перебуває на балансі житлово-комунального підприємства «Покровське». (Я. Сахнюк)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Є. Коновальця, 12 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наше Життя». (Я. Сахнюк)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Ювілейній, 3 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Ювілейна, 3». (Я. Сахнюк)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Академіка Грушевського, 5-А на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Затишний. двір». (Я. Сахнюк)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу житлового будинку на вул. Корольова, 4 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Розвиток-Рівне». (Я Сахнюк)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження переоцінки вартості проведеної реконструкції ділянки мережі та капітальних ремонтів групи основних засобів об’єкта централізованого теплопостачання, переданого в оренду».(Я. Сахнюк, С. Коропецький)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про скасування рішень Рівненської міської ради від 26 вересня 2013 року № 3359, від 27 листопада 2014 року № 4652» (С. Таргоній)
 11. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Бахарєва, 23». (С. Таргоній)
 12. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Дубенській, 159». (С. Таргоній).
 13. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Паркова, 4». (Н. Поліщук)
 14. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Князя Володимира, 75». (Н. Поліщук)
 15. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Транспортна, 12». (Н. Поліщук)
 16. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 67-А». (Н. Поліщук)
 17. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Дачна, 1-А». (Н. Поліщук)
 18. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Млинівська, 18». (Н. Поліщук)
 19. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 3». (Н. Поліщук)
 20. Різне.
 • Про розгляд листів: Управління бюджету і фінансів; Управління земельних відносин.
 • Обговорення рішення, підготовленого Управлінням праці та соціального захисту населення.
 • Заслухати Кирею Миколу Івановича – начальника Управління економіки міста щодо Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013 – 2017 роки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса