Новини

Збираємося до школи разом з “Рівненською газетою”

<P>Напередодні 1 вересня батьки й школярі мають чимало клопоту — купити форму, зошити, ручки та ще чимало необхідного до школи. А ще потрібен розклад. Щоб допомогти батькам, “Рівненська газета” розпочинає нову акцію з нагоди початку навчального року — “Шкільна веселка”.
<P>Перше вересня пов’язане з початком чогось нового. Для школярів — навчання, яке принесе чимало нових знань, а от для батьків — хоч і приємних, але клопотів, адже зібрати дитину до школи — справа не з легких. “ГАЗЕТА” цінує кожного читача — дорослого та маленького. Тому, щоб хоч трохи полегшити батькам процес пошуку та придбання всього необхідного для школяра, пропонує просто купити черговий номер “Рівненської газети”. А вже всередині їх чекає сюрприз. Адже до 9 вересня кожен покупець отримає в додаток до газети яскравий розклад уроків для школярів, з якого весело посміхатиметься улюбленець маленьких читачів — домовичок Кузя.
<P>— “Рівненська газета” — цікаве видання для всіх поколінь, — зазначає маркетолог Видавничого дому “ОГО” Наталія ВАСЕВИЧ. — Тут і новини, і захоплюючі життєві історії, практичні поради й розважальна інформація. А кольоровий розклад уроків, який можна отримати в подарунок, купуючи видання, стане у нагоді кожній сім’ї, де є школярі.
<P>Отримати подарунок можна в кожному газетному кіоску мережі “ОГОпрес” та “Рівнепреса”. А також можна зазирнути до зеленого намету “Рівненської газети”. Він розташований на Театральній площі поблизу Шкільного базару. Перш за все, це надзвичайно зручно, адже яскравий розклад можна знайти зовсім недалеко від місця, де купуєте зошити та інше шкільне приладдя.
<P>Подбала “ГАЗЕТА” й про своїх дорослих прихильників. У тому ж наметі можна оформити передплату на вересень за спеціальною ціною — лише 3 гривні.
<P>Ірина НИЧИПОРУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса