Новини

Здолбунівське АТП-15662 має два місяці на перепрофілювання своєї діяльності

<P> Здолбунівське АТП-15662 зможе надавати транспортні послуги ВАТ “Волинь-Цемент” упродовж двох перших місяців 2006 року, – таким є попередній результат переговорів АТП із представниками власника цементного підприємства – німецької компанії “Dykerhoff Zement International” в Україні.
<P> Про це “Прес-тайму” повідомили з ВАТ “Здолбунівське АТП-<?xml:namespace prefix = st1 ns = “urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags” />15662”.
<P> Попередньо представники АТП наполягали на збереженні існуючих перевезень хоча б до 1 травня 2006 року, щоб мати змогу перепрофілювати своє підприємство та забезпечити іншою роботою усіх працівників. Однак представники власника цементного підприємства погодились продовжити співпрацю з АТП лише до 28 лютого 2006 року, тобто на перші два місяці наступного року. Як повідомили з АТП, остаточний результат переговорів стане відомий лише на початку наступного тижня.
<P> <I> Близько 200 працівників ВАТ “Здолбунівське АТП-15662” із трьома КрАЗами зранку 19 грудня пікетували адміністративний корпус ВАТ “Волинь-Цемент” із вимогою не розривати угоду про співпрацю з автотранспортним підприємством на 2006 рік на перевезення в крейдяному кар’єрі. Цей вид діяльності є основним для АТП, яке створювалося та упродовж 30 років було сателітом цементного заводу. У разі припинення співпраці з “Волинь-Цементом” АТП може припинити своє існування. 240 його працівників опиняться на вулиці. Постраждають і соціальні об’єкти, які знаходяться на балансі АТП. </I>
<P> <I> 19 грудня також відбулася нарада в Здолбунівській РДА з цього приводу за участю радника компанії “Dykerhoff Zement International” в Україні, голови страйкового комітету АТП, керівників району, представників РОДА, голови обласної федерації профспілок. На них досягнуто згоди про проведення переговорів між сторонами.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса