Новини

Жителі Квасилова просять збільшити кількість маршруток до Рівного

<P>Просить збільшити кількість одиниць транспорту на маршруті між смт. Квасилів і м. Рівне ініціативна група квасилівчан.
<P>Днями вона звернулась до правозахисних громадських організацій Рівненщини з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми.
<BR>Люди підписали колективне звернення до РОГО «Комітет виборців України», ГО «Спілка водіїв», РОО ВГО «Антикримінальний вибір», у яких просять посприяти покращенню якості надання транспортних послуг. Зокрема, жителі Квасилова хочуть, щоб кількість маршруток збільшилася в будні дні з 7 до 9 ранку до Рівного, а у вечірній період — з 17 до 19 години у зворотному напрямку.
<P>«Жителі Квасилова вже не перший рік змушені, їдучи в маршрутках до Рівного, щодня терпіти незручності. Вони тісняться у переповнених маршрутках, довго стоять на зупинках, — зазначив юрист РОГО КВУ, один з активістів ініціативної групи Микола Глотов. — Тому люди вирішили через громадські правозахисні організації Рівненщини звернутися до місцевої влади з проханням вирішити цю проблему».
<P>Представники КВУ розглянули звернення ініціативної групи та підготували відповідний лист до Рівненської ОДА. Саме на цей орган, як наголосив голова правління Рівненського Комітету виборців України Олексій Горецький, відповідно до абзацу 3 частини 1 статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» покладено обов’язок з організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.
<P>У листах, які від імені мешканців Квасилова направлені трьома правозахисними громадськими організаціями Рівненщини, висловлюється прохання «невідкладно ввести додаткові оборотні рейси за маршрутом «Квасилів-Рівне» у будні дні в період з 07:00 до 09:00 год. ранку і «Рівне-Квасилів» у вечірній період доби — з 17:00 до 19:00 год,. повідомили з інформаційного відділу РОГО КВУ.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса