Новини

Зі вступом у СОТ українці купуватимуть авто світових марок на 10-20% дешевше

<P>Із вступом України в СОТ можна очікувати зниження цін на автомобілі та зростання їх асортименту, вважає заступник директора з продажу РФ ТОВ “Український автомобільний холдинг” Тетяна Субот:
<P>“Згідно з дослідженнями, у 2008 році поставки автомобілів на український ринок мають зрости на 80 відсотків. Це буде пов’язано і зокрема зі зниженням цін на авто, яке завдяки відсутності кордонів можна буде придбати в Україні залежно від марки та початкової вартості на 10–20 відсотків дешевше.
<P>Також в Україні з’являться дорожчі моделі, які дилери та представники автомобільних марок не замовляли через високу ціну і низький попит. З’явиться більше автомобілів одного і того ж модельного ряду різних комплектацій. Крім того до нас на ринок потраплять автомобілі комплектацій, що розраховані на ринки країн Західної Європи. Є перспектива до відкриття нових автомобільних салонів та майданчиків продажу автомобілів. Зокрема “Український автомобільний холдинг” уже планує відкрити два майданчики з продажу автомобілів у районах”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса