Новини

Знання наші — дерева ваші

<P>Шведська консалтингова група “Шпінтрак” розпочала реалізацію проекту залучення інвестицій у деревообробну галузь нашої області. У процесі семінарів та тренінгів шведи відберуть десять фірм для подальшої співпраці.
<P>Для реалізації шведсько-українського інвестиційного проекту шведська торгова федерація обрала Чернігівську та Рівненську області, де є потужні деревообробні підприємства. На думку шведських експертів, проект спрямований на пошук в Україні компаній, що демонструють здатність розвиватися, і кваліфікованих субпостачальників для шведської промисловості, котрі відповідають суворим вимогам якості продукції, фінансування, цін, дисципліни поставок, їх термінів, спілкування та стосунків з клієнтами.
<P>У реалізації проекту візьмуть участь підприємства, що належать дрібним та середнім бізнесменам. Шведська сторона готова фінансувати навчання рівнян у цій країні, вкладати інвестиції в закупівлю обладнання для створення робочих місць на Рівненщині та гарантувати збут продукції. Організатори планують провести три рівні навчання, впродовж яких відберуть десять найперспективніших партнерів.
<P>Проект реалізовується за сприяння Рівненської торгово-промислової палати. Як розповіла її віце-президент Лариса Вознюк, українським підприємцям такі навчання потрібні, щоб краще зрозуміти європейський ринок та правила, що безвідмовно діють там століттями. Шведи дуже цінують свій час і не бажають витрачати його на виховання нашого бізнесмена-експортера, подання рекламацій за недотримання технічних вимог та здійснення інших малоприємних процедур. Тому що час — це гроші.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса