Новини

Зима тільки почалася, а сіль на боротьбу з льодом уже витратили…

<P>Сто тонн солі — увесь заготовлений міськими комунальниками запас на зиму — було витрачено на боротьбу з ожеледицею на вулицях Рівного під час першого снігопаду, який спостерігався наприкінці минулого тижня. Втім, начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук говорить, що з цього приводу не варто непокоїтися. Адже сіль у будь-який момент можна замовити у рівенського приватного підприємства «Овіс», яке постійно постачає її місту для посипання вулиць.
<P>Усього, за словами п. Собчука, Рівному на зиму потрібно 600-700 тонн солі, адже такі інтенсивні снігопади, як минулого тижня, бувають нечасто, та й посипають сіллю лише головні вулиці міста. Заготовити ж заздалегідь такий запас солі, а це виходить близько десяти вагонів, комунальники не можуть, оскільки її немає де зберігати. Тож вони протягом зими поповнюють її запаси. Крім солі, для боротьби з ожеледицею у місті заготовлено також 3000 кубічних метрів відсіву та 2000 — піску. І, як запевнив п. Собчук, цього запасу вистачить до кінця зими та ще й може залишитися.
<P>Найбільше редакцію Rivne.com.ua вразила готовність міських “господарників” купувати сіль в підприємстві “Овіс”, складається враження, що у міському бюджеті настільки багато грошей, що потратити їх може допомогти тільки вищезазначене ПРИВАТНЕ підприємство.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса